Виконавчий комітет розглянув ряд важливих питань на своєму засіданні 5 грудня
5 грудня 2017

Вже традиційно визначено місця для здійснення  сезонної торгівлі новорічними ялинками. Як і минулого року  дозволи діятимуть з 18 до 31 грудня від 8-ї до 20-ї години.

Торішніми залишаються  місця продажу дерев хвойних порід, а саме:         по вулиці Євгенія Присяжного (прилегла територія до міського ринку біля магазину "Автозапчастини" ПП Кальницького та по вулиці Соборності (біля магазину "Альбіон", навпроти загальноосвітньої школи №2).

Ініціативна група громадян з північної частини міста клопотала про дозвіл облаштувати власними силами прилеглу до їх домоволодінь територію. Міський голова Ігор Забажан, після позитивного рішення виконкому з цього питання доручив сприяти таким починанням, в тому числі і шляхом надання допомоги матеріалами і технікою.

Вирішено одноголосно погодити дозвіл на розміщення нового об'єкту торгівлі, а двоє власників відтепер отримали можливість  об'єднати свої домоволодіння в одне.

Внесено зміни в нормативний документ, що регламентує ведення діловодства у апараті виконавчого комітету

Члени виконкому вирішили необхідними призначення районним судом опікуна над громадянкою, про що клопотали родичі.

Релігійна громада, що орендує історичне приміщення Златопільської гімназії, отримала дозвіл на встановлення нових вікон у будівлі, за умови дотримання вимог законодавства про культурну спадщину.

Громадянам, що звернулись за допомогою на лікування, буде її надано, у межах кошторису міської Програми соціального захисту.

Питанням матеріальної допомоги Порядок денний засідання виконкому від 5 грудня 2017 року було вичерпано.