У Новомиргороді громада підтримала ініціативу міського голови по створенню ОТГ
17 листопада 2017

16 листопада 2017 року, під час громадського обговорення у форматі зборів ініціатива міського голови Ігора Забажана об'єднати територіальні громади сіл  Защити,  Кам'януватки,  Розливи,  Йосипівки  Йосипівської сільської ради, села Тишківки Тишківської сільської ради, сіл Ганнівки,  Костянтинівки Костянтинівської сільської ради в Новомиргородську міську об'єднану територіальну громаду з центром у місті Новомиргород , була підтримана переважною більшістю присутніх громадян. Право голосу мали виключно мешканці території міської ради.

Як повідомив головуючий на зборах міський голова, за результатами  тривалого процесу аналізу законодавства, вивчення досвіду діючих ОТГ та консультацій з фахівцями у сфері децентралізації, ним було видане  розпорядження про ініціювання об'єднання. Відповідно до вимог законодавства оголошено громадське обговорення, проведено зустрічі з керівництвом сільських рад, що межують з територією Новомиргородської міської громади.

Прикладний та ефективний методичний супровід  у процесі підготовки нормативних актів міська влада отримує від фахівців Кіровоградського відокремленого підрозділу Установи “ Центр розвитку місцевого самоврядування ” (директор -  Олег Петрович Яременко).

Наступним етапом стане розгляд сесією Новомиргородської міської ради результатів громадського обговорення та прийняття рішення про надання згоди на добровільне об'єднання.