У Новомиргородській міській раді відбувся тренінг секретарів сільських та селищних рад області
8 листопада 2017

2 листопада, на базі Новомиргородської міської ради проходив регіональний тренінг «Місцевий сталий розвиток в контексті цілей сталого розвитку ООН».
       Організаторами виступили Державний навчальний заклад “ Центр перепідготовки та підвищення кваліфікаціїпрацівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,державних підприємств, установ та організацій облдержадміністрації” та ПроектЄС/ПРООН “ Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ”.
       Ї
х представляли координатор проекту ЄС/ПРООН у Кіровоградській області Тетяна Олександрівна Головченко, заступник директора Центру Сергій Павлович Ворона та завідувач кафедри державного управління Центру – Тетяна Тимофіївна Дмитренко.
     Перейняти досвід та отримати знання з'їхались виборні посадові особи органів місцевого самоврядування – секретарі рад.
     Під час занять учасники дізнались про результати впровадження мікропроектів у Новомиргородському районі у рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Посольства Японії в Україні, грантів Посольства ФРН та інших донорських організацій, діяльність яких координує  ГО Ресурсно-інвестиційний центр розвиткугромад "Територія успіху".

Відеопрезентацію з цього питання представив міський голова Ігор Забажан.
          Програма занять також передбачала розгляд Цілей сталого розвитку, визначених ООН та яких дотримуються всі країни світу, ознайомлення з конкретним переліком завдань по їх досягненню; отримання знань про роботу Проектів і Програм як механізмів досягнення Цілей сталого розвитку.

Окремим блоком було розглянуто результати співпраці "Влада-громада-бізнес". Знову ж таки наприкладі напрацювань Новомиргородської міської ради.

Як повідомив присутнім Ігор Забажан – “Новомиргородська міська рада має меморандуми з шістьма підприємствами. Першим підприємством, яке підписало таку угоду про співпрацю, стало ТОВ ВКФ"Велта" (генеральний директор Бродський А.В.). Це стало стартом нових відносин з бізнесом. Минулого року від соціально-відповідальних підприємств надійшло близько 2,0 млн.грн. на реалізацію проектів у місті. Цього року сума таких надходжень від бізнесу зросла до 4,0 млн.грн.
     Робота ГО Ресурсно-інвестиційного центру розвитку громад "Територія успіху"одержала високу оцінку від координатора проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" Тетяни Головченко, а координатор і натхненник  “Території успіху” ІгорЗабажан, разом із визнанням, отримав відеопроектор.