Бригада благоустрою міської ради усуває ямковість на вулицях Новомирогорода
20 жовтня 2017

Ремонт асфальтобетонного покриття на вулицях Миколи Зерова та Транспортній, в межах магістралі Т-24-01, здійснюється власними силами та без залучення підрядників.

Проведення заходів, так званного, міжремонтного утримання потребує регулярних витрат, невеликої кількості асфальтобетонної суміші та можливості оперативного реагування.

Відповідно залучення підрядників на такі роботи має значні недоліки – необхідність акумулювання значних сум з бюджету, низька якість робіт з застосуванням гарячого асфальту через тривалість ремонтного періоду, неможливість точного прогнозування об'ємів, тощо

За сприяння міського голови Ігора Забажана  комплект технічного оснащення бригади благоустрою поповнився обладнанням для виконання ямкових ремонтів.

Відтак, вже другий рік, певні заходи міжремонтного утримання на вулицях міста виконуються власними силами. Застосовуються як гарячі асфальтобетонні суміші,так і холодні технології.