Міський голова Ігор Забажан вітав працівників дошкільної освіти Новомиргорода
27 вересня 2017

На території новоствореного навчально - виховного комплексу “Калинонька” відбулась урочиста зустріч міського голови з колективом закладу.

З нагоди Дня вихователя та усіх дошкільних працівників Ігор Валерійович вручив грамоти кращим педагогам комплексу та пригостив колектив святковими тортами.

Так відзнаки громади від міського голови цього року отримали - директор НВК (ясла - садок) “Калинонька” Лила Інна Дмитрівна, вихователь Куделя Оксана Миколаївна, вихователь – методист Харсіка Владислава Володимирівна.

У вітальному слові очільник громади акцентував увагу на тому, що започатковані зміни у дошкільній освіті міста мають на меті підняти на новий якісний рівень освітні послуги, забезпечити дошкільнят сучасними методиками навчання та більш комфортними умовами перебування у закладі.

Присутні переглянули імпровізований концерт за участі  хореографічного колективу  МБК  “Dance Lovers”, вихованців “Калиноньки” та педагогів закладу.