Найбільш розбитий відрізок автодоріг міста отримає нове покриття
21 вересня 2017

У програмі  "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" міський голова Ігор Забажан передбачив ремонт найбільш проблемного відрізку автодоріг Новомиргорода.

Розташований цей відрізок  в межах вулиць Перемоги та Залізничної,  у напрямку вантажного терміналу ТОВ ВКФ "Велта" та приймального пункту ПАТ "Новомиргородський елеватор".

Ще на початку року міською радою було заготовлено щебеневий матеріал, який наразі використовується під час  ремонту. Передбачається укладення суміші щебеню з бітумними матеріалами.

Це вже друга черга робіт на даному відрізку автодороги. Ремонтні роботи першої черги автодороги (по вулиці Перемоги) закінчено в липні поточного року. Покриття ремонтувалось з використанням  стандартного асфальтобетону.

Таким чином в цьому році буде повністю відремонтовано  вулицю Перемоги та частину вулиці Залізничної.

В наступному році заплановано остаточно завершити ремонт.

Увесь щебеневий матеріал, який було закуплено міською радою в обсягах відповідно до наявної документації, використовується за призначенням, для ремонтних робіт на вулицях Перемоги та Залізничній, відповідно до проектно-кошторисної документації, що пройшла експертизи в державних органах.

А на проведення вищевказаних робіт відкрито декларацію в інспекції ДАБК Кіровоградської області.