У Новомиргороді стрімко набирає популярності юнацький стрітбол
20 вересня 2017

Всього два роки тому у Новомиргороді було створено дитячі команди з нового виду спорту – стрітболу. Але  вже сьогодні, наша молодь показує непогані результати на змаганнях,  що проходять в Україні під ігідою Федерації баскетболу України.

За сприяння Новомиргородського міського голови Ігора Забажана та організаційній підтримці  власника мережі фітнес-клубів MIAMI GYM Валерія Лісуна, команди з міста Новомиргорода взяли участь у спортивно-розважальному фестивалі "Сила нації-2017", який відбувся у Черкасах.

Захід проходив у рамках святкування дня міста. Були заявлені команди з усіх куточків країни. Наші спортсмени виступили на достойному рівні.

Міська влада висловлює подяку організатору фестивалю "Сила нації" Валерію Лісуну за запрошення новомиргородських команд прийняти участь  турнірі та особистий внесок у розвиток молодіжного масового спорту нашої громади.