Ігор Забажан на “Ярмаркових розвагах” повідомив про намір міської влади активізувати суспільне життя північної частини Новомиргорода
18 вересня 2017

Після завершення генерального прибирання у Златопільському парку, вперше  за багато років, міська влада організувала розважальний захід для мешканців північної частини Новомиргорода. Програма підготовлена колективом міського будинку культури. Ведучі Л.Третяк та О.Бєлова створили атмосферу свята конкурсами та вікторинами, як для наймолодших учасників так і для дорослих. Розваги перемежовувались виступами солістів та колективів художньої самодіяльності. А бажаючі могли придбати для себе роботи майстрів прикладного мистецтва та вироби вихованців Новомиргородського центру дитячо-юнацької творчості.

За словами міського голови Ігора Забажана – це тільки початок великої роботи по активізації суспільного життя цієї території у плані  розвитку сфери дозвілля, підвищення рівня комфортності проживання та благоустрою.

“Я вже дав доручення провести аналіз рекреаційного потенціалу зелених зон у Златополі, і перші результати говорять про їх велику перспективу. Це стосується лісопарку колишнього зоотехнікуму, парку біля Златопільської гімназії. На першому етапі ми зосередимо зусилля на промоційних заходах, що матимуть за мету привернути увагу інвесторів та місцевих мешканців, до незаслужено забутого надбання. В наступному році плануємо розпочати роботи по облаштуванню елементарних зручностей для відвідувачів Златопільського парку. А вже 23 вересня цього року, на території лісопарку колишнього зоотехнікуму ми проведемо мото-рок-фестиваль “Сила нації”. Я запрошую усіх новомиргородців, особливо молодь, відвідати це й фестиваль, отримати задоволення від сучасної музики  та побачити на власні очі природну красу нашої місцевої Швейцарії.

Безперечно, щоб ці місця стали місцем рекреаційного туристичного дозвілля хоча б у масштабах району потрібно багато працювати. Але головне – почати бережно ставитись до того, що маємо.”