Міський голова Ігор Забажан має намір повернути із забуття Златопільський парк, враховуючи побажання та пропозиції громади.
7 вересня 2017

Інформацію розміщено на сторінці Ігора Забажана у Fasebook:

“20 років потому Златопільський парк був окрасою північної частини міста. Сьогодні він знаходиться в вкрай занедбаному стані. У зв'язку з цим, в рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом", мною було прийняте рішення здійснити ряд заходів щодо його відродження, першочергові з яких заплановано провести уже в цьому році. Після реконструкції першої черги центрального парку міста бригада з благоустрою міської ради розпочала роботи по упорядкуванню Златопільського парку, що заплановано закінчити до 16 вересня поточного року. Наступного дня,17 вересня, міською радою буде проведено перше свято за багато останніх років на території даного парку - "Ярмаркові розваги".

В наступному році заплановано розпочати реконструкцію окраси північної частини міста - Златопільського парку.

У зв'язку з цим Новомиргородська міська рада приймає пропозиції від громади щодо дизайну та локацій даної паркової зони”.