Ігор Забажан та Андрій Ніколаєнко перевірили хід робіт по реконструкції центрального парку Новомиргорода
20 липня 2017

У Новомиргороді реалізують проект зі створення сучасної паркової зони європейського зразка на території центрального міського парку. Результати масштабної реконструкції можна буде побачити вже наприкінці цього літа. Офіційне відкриття першої черги заплановане на 24 серпня в рамках відзначення Дня незалежності України.

Поточний хід будівельних робіт перевірили Андрій Ніколаєнко, голова ради директорів ТОВ ВКФ «Велта» та міський голова Ігор Забажан.

Виробнича компанія, в рамках реалізації підписаного з міською радою договору про соціальне партнерство, здійснює основне фінансування об’єкту.

Крім того, вже на етапі будівельних робіт, проект підтримали представники соціально відповідального бізнесу – ПСП «Бирзулове», ТОВ агрофірма ім. Чкалова, ПП агрофірма «Панчеве», товариство «Агролан», товариство «Агроресурс». Частину коштів було виділено з міського бюджету.

“Робота над розробкою зовнішнього вигляду парку розпочалася у січні поточного року. Цим займалися спеціалісти підприємства «Green industry», запрошені компанією «Велта». Дизайнери склали детальний план  створення сучасної зеленої зони, який розрахований на кілька років. Орієнтовна вартість проведених робіт – 2 мільйони гривень. Лише на розробку проектної документації було витрачено близько 180 тисяч.

Загалом парк площею близько 5 га, зараз ми реконструюємо 1,3 га. Це сама складна частина, бо раніше тут був захаращений пустир. На цій території планується зробити тротуарні доріжки з лавками для відпочинку, гарні газони, ігровий майданчик та сухий фонтан для дітей” – коментує Новомиргородський міський голова  Ігор Забажан для інтернет – ресурсу Точка Доступу.