Ініціатива міського голови продовжує отримувати підтримку бізнесу
7 липня 2017

У селищі Капітанівка Новомиргородського району відбулось підписання    чергового  Меморандуму про співробітництво у розвитку території Новомиргородської міської ради.

Партнерська програма розроблена і впроваджується за ініціативи Новомиргородського  міського голови І.В.Забажана.

Цього разу документ підписано  генеральним директором ТОВ “Новомиргородський цукор”- Нечипоренком Ю.О.

В підписаній угоді сторонами передбачено спільні конкретні кроки та реальні дії, спрямовані на покращення соціально – економічного стану території міської ради. Зокрема Ігор Валерійович та Юрій Олександрович, під час перемовин, особливу увагу приділили питанню ремонту шляхів та вулиць Новомиргорода по яких здійснюються перевезення сировини до одного з головних бюджетоутворюючих підприємств району.

“Досягнуто головного – розуміння того, що соціально – економічний розвиток Новомиргорода є невід’ємною складовою та гарантією успішного розвитку ТОВ “Новомиргородцукор. І я вдячний  керівництву товариства за готовність спільно над цим працювати” – коментує міський голова головний аспект перемовин.

На цей час вже є перший результат  співпраці – ТОВ “Новомиргородцукор” надало  250 тис. гривень, які вже освоюються у процесі реконструкції центрального парку Новомиргорода.