30 червня міський голова Ігор Забажан прийняв участь в урочистому заході з нагоди 25-річчя заснування Асоціації міст України.
4 липня 2017

Організація заснована в червні 1992року, і на той час до її складу входило 35 міст. За цей проміжок часу своєюактивною суспільною діяльністю вона зуміла привернути увагу до себе широкоїгромадськості, об’єднати для співпраці більшу частину українських міст.

Почесним гостемна заході був Президент України Петро Порошенко.

Відкривав захід Київський міський голова, Головаасоціації міст України Віталій Кличко, який зауважив, що за 25 років своєїдіяльності Асоціація міст України здобула визнання та авторитет завдяки не лишевпровадженню програм із соціально-економічного та культурного розвитку територіальнихгромад, а й завдяки виробленню політики у сфері місцевого самоврядування зпозицій посилення конституційно-правового статусу місцевого самоврядування  в Україні.

Урочистий західвідбувся в приміщенні НСК "Олімпійський", в урочистостях взяли участьблизько 800 осіб, серед яких представники Уряду та парламенту, почесні гості,представники іноземних партнерів Асоціації, представники громад-членів АМУ.

Під час заходу,перед учасниками,було презентовано Стратегію розвитку АМУ до 2022 року.