27 червня 2017

Рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Новомиргородської міської ради № 612 від 15 червня 2017 року було затверджено «Детальний план території в межах вулиць Маяковського, Поповкіна , Соборності та Андрія Гурічева в м. Новомиргороді Кіровоградської обл.» Містобудівна документація пройшла процедуру громадських слухань та узгоджень згідно чинного законодавства.

При проведенні громадських  слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації пропозицій та зауважень від громадськості не надходило.

« Детальний план території в межах вулиць Маяковського, Поповкіна. Соборності та Андрія Гурічева в м. Новомиргороді Кіровоградської обл.»  є основою планувальної організації території   для подальшого прийняття рішень щодо розташування об’єктів містобудування.