У Новомиргороді об'єкти благоустрою буде охороняти приватне агентство – рішення міського голови
27 червня 2017

Кардинальне нововведення санкціонував міський голова Ігор Забажан у відповідь на акти вандалізму що відбулися у ніч з 24 на 25 червня.

Разом з понівеченими клумбами  було виведено з ладу і фонтан – такі наслідки “нічного розбою” невідомих поки що хуліганів.

“ За обома фактами матеріали знаходяться в правоохоронних органах. Сподіваюсь на об'єктивне розслідування. Враховуючи всі факти вандалізму які останнім часом чиняться у нашому місті, поки що невідомими громадянами, мною було прийняте рішення щодо заключення договору з приватною охоронною структурою з Кропивницького, яка буде патрулювати місто вже з 1 липня поточного року.

Це додаткове навантаження на бюджет, проте я вважаю що це принесе користь громаді, як в напрямку громадського правопорядку так і в напрямку збереження майна громади.” – коментує своє рішення Ігор Забажан.