У Новомиргороді на центральній площі вандали позбиткувались над трояндами – поліція розслідує факт пошкодження об'єкту благоустрою
26 червня 2017

Про цей  прикрий випадок повідомляє  у своєму пості на Facebook міський голова Ігор Забажан.

Усі факти свідчать про те, що подія відбулась у ніч з 24 на 25 червня. Саме в цей час у місті проходили традиційні гуляння випускників.

У своєму емоційному зверненні Ігор Валерійович все ж сподівається, що троянди біля “Лавки закоханих” знищені не руками нашої молоді. Міська рада та міський голова, соціальні партнери прикладають великі зусилля щоб нашим Новомиргородом могли пишатись усі, хто в ньому проживає. А дозвілля і відпочинок молоді – це особливий напрямок роботи міської влади.

“Я, як мер міста, прикладаю максимум зусиль, щоб всім в Новомиргороді жилось комфортно та приємно, а натомість…

В будь-якому випадку, хто б це не був, буду вимагати суворого покарання і прошу вас всіх підтримати мене й знайти винуватця. Будуючи місто європейського зразка – починайте з себе, шановні новомиргородці!”- звертається до усіх свідомих громадян за підтримкою   Ігор Валерійович у своєму дописі.

Матеріали та фінасові довідки вже передані Новомиргородському відділенню поліції.