У Новомиргороді мости отримують друге життя
19 червня 2017

Про початок робіт на першому з двох головних мостів Новомиргорода повідомляє міський голова Ігор Забажан.

Міст через Велику Вись по вулиці Соборності, який місцеві мешканці називають «Виноградівський», побудований  1962 року під керівництвом відомого нашого земляка - інженера Степана Кожум' яки.

Його конструкції було розраховано за тодішніми нормами навантаження, що технічною мовою називались  Н-13 та НГ-60.

Через цілком об'єктивні причини, капітально не ремонтувався з моменту введення в експлуатацію. Тоннажність та інтенсивність руху сучасного транспорту далися взнаки – міст потребував негайного втручання спеціалістів.

Зважаючи настратегічну важливість цього мосту для транспортної системи Новомиргорода (адже облаштованих відповідно до норм безпеки дорожного руху об'їздів не існує ) у 2017 році Новомиргородський міський голова почав контактувати з корпорацією Укрмостобуд.

Враховуючи висновки обстеження фахівців корпорації, булоприйнято рішення - негайно,  вже в цьомуроці, здійснити  першочергові   заходи з реновації шляхопроводу.

До середини липня планується  зрізати  шари старого покриття, що зменшить навантаження у десятки тон, та настелити нове суцільне. А для безпеки громадян  міський голова розпорядився обладнати додаткові перила та нові пішохідні доріжки.

За сприятливих обставин, у цьому ж році буде відремонтовано і другий новомиргородський  міст, що по вулиці Перемоги.