Місто, як новобудова – програма міського голови «Зробимо разом Новомиргород європейським містом» в дії
16 червня 2017

Саме зараз входять у найактивнішу фазу ремонтні та будівельні роботи у Новомиргороді. Реалізуються заходи, що планувались щорічно та, паралельно їм, втілюється в життя програма міського голови Ігора Забажана – «Зробимо разом  Новомиргород європейським містом». Через це, та ще неймовірну кількість спеціальної техніки і робітників, місто нагадує майданчик новобудови.

У центральному  парку, де  за фінансової підтримки ТОВ ВКФ "Велта", ПСП "Бирзулове" та ТОВ а/ф ім.Чкалова продовжується реконструкція, а фактично народження вдруге головної зеленої оази міста, вже вимальовуються обриси тротуарних доріжок та загальний задум дизайнерів.

Робітники, які  представляють компанію - підрядника з Черкаської області, після фрезерування та  підсипки розпочинають вкладання асфальтобетону.

«Наразі роботи виконуються по вулиці Соборності, від в'їзду з північної частини міста у напрямку Виноградівського мосту, - повідомляє про останні новини міський голова на своїй сторінці у Facebook.

Як і раніш, у плані очільника громади - провести ремонти покриття на обох мостах, головних вулицях та їх частинах: Залізничній, Перемоги, Соборності, Миколи Зерова, Транспортній, Бродських, Маяковського, Григорія Тайга, Андрія Гурічева, Євгенія Присяжного, Ільїнській.

Саме по цих напрямках проходять найбільші вантажопотоки транзитного та головні  маршрути місцевого транспорту.