Команди з Новомиргорода взяли участь у Всеукраїнському спортивному фестивалі вуличних культур – «Сила нації», що відбувся у Черкасах.
15 червня 2017

За підтримки Новомиргородської міської ради та ТОВ ВКФ "Велта" наші спортсмени позмагались з кращими  спортивними клубами України.

Організатори фестивалю - мережа фітнес клубів MIAMI GYM.

Для міських команд це  вже друга поїздка. Після шаленого успіху спортивного шоу від MIAMI GYM на Дні міста -2016 та сприяння міського голови Ігора Забажана популярність такого виду  розваг серед молоді тільки зростає.

В середині липня 2017 року Новомиргородська міська рада в друге планує в себе на території проведення подібного фестивалю. Таку новину  анонсує на своїй сторінці у Facebook  Ігор Валерійович та запрошує усіх бажаючих приєднатися до спортивного свята.

Про дату проведення фестивалю вуличних культур Сила Нації у Новомиргороді буде повідомлено додатково.
        А загалом - Всеукраїнський спортивний фестиваль «Сила нації» - це чудова можливість об’єднати народ України в єдину дружну націю, де на спортивному майданчику люди розуміють один одного і розвивають дружні стосунки та єдність.

Новомиргородська міська рада дякує організаторам та особисто Валерію Лісуну за запрошення та теплий прийом делегації.