У Новомиргород прибули нагороди з Другого Міжнародного фестивалю стилю «Ретрофест-2017» !
13 червня 2017

Вінвідбувся у одному з найпопулярніших серед  фестивальних та історичних міст України - Кам'янці– Подільському.

А прибули нагороди разом з учасниками аматорського танцювального колективу “DanceLovers” –створеного за ініціативою міського голови Ігоря Забажана зовсім нещодавно.

Підготовка та організація поїздки фінансувалась міською радою. Доволі необхідну та  значну допомогу надали також меценати з усіх куточків району (ТОВ ВКФ «Велта», СТОВ«Правда», ФГ Босько А.Б., ПП Кравченко Н.Д.).

Хореографію “DanceLovers”  відточували під керівництвом Олени Бєлової – художнього керівника міського будинку культури.

І от 10 червня, як і передбачали адміністратори «Ретрофесту», нестримний і запальний новомиргородський Рок-н–ролл від   “DanceLovers” зірвав шалені овації  та отримав відзнаки з рук директора фестивалю Олени Дикої.

Захоплені глядачі, лише в останню мить, від ведучого Макса Неліпи, дізнались про те, що перед ними… аматори. Гумористичну водночас, та стильно костюмовану танцювальну історію,  майстерно виконували дійсно міські чиновники- медики, освітяни, службовці  та  працівники закладів культури.

А ще їх надихала спільна любов до танцю та прагнення змінити на краще своє місто. Ним вони захопились вже від міського голови Ігоря Забажана, який особисто вболівав та супроводжував колектив під час фестивалю.

На думку Олени Дикої, саме ця неймовірна особливість та найбільш вдале аккомпонування темі фестивалю костюмів, стилістики та манери виконання наших артистів, виразно виділяло їх на фоні інших учасників. Серед них, до речі, були і чемпіони поспортивному танцю, молодіжні та дитячі колективи, що тренуються під керівництвом професійних хореографів.

А увільний від репетицій час, “DanceLovers” знайомився з родзинками фестивального калейдоскопу, що вирував протягом трьох днів.

Серед них, окрім раритетних автомобілів і стильної музики, були передбачені ще й показ ретро-купальників, виставка музичної техніки і феєричний ді-джей-сет від патефону до ультра-пульту, а також вистава у стилі «стімпанк» та візит посла музею «Бітлз» в Ліверпулі.

Історичний же,Кам'янець-Подільський, просто не можливо описати словами, це потрібно побачити. Адже за словами місцевих мешканців, нерідко, навіть львів'яни визнають його унікальнішим за своє місто.