Центр Новомиргорода зачаровує розквітлими трояндами та манить прохолодою фонтану
4 червня 2017

Громадяни міста вже можуть оцінити перші результати  нового підходу до озеленення центральної площі.

Минулого року міська рада, за підтримки ТОВ ВКФ «Велта» невпізнанно змінили зовнішній вигляд центральної площі – її виклали новою бруківкою.

Тоді ж міський голова Ігор Забажан розпорядився оновити  та осучаснити клумби та елементи озеленення.

Роботи здійснювали фахівці з компанії, яка виграла оголошений конкурс та спеціалізується  на ландшафтному дизайні.

І ось розквітли перші троянди. А їх було висаджено близько 800 кущів. Крім того набирають сили  насадження з вічнозелених порід дерев.

Разом з   фонтаном, який цього року  оснащено додатковим обладнанням - збільшено потужність насосу та встановлено ще 60 форсунок, центральна площа перетворюється на вічнозелену оазу,  де полюбляють відпочивати місцеві мешканці.

А неподалік від  цієї краси кипить робота – продовжується  реконструкція центрального парку.

Робітники готують тротуарну бруківку до укладки, завозиться  пісок та щебінь.

А в парку,  на вже підготовленому майданчику,  заклали перші камені в будівництво споруди, що дуже очікує наша молодь. Тут будуть облаштовані віражі  сучасного роледрому – місце зустрічі  прихильників катання на роликових ковзанах.