День захисту дітей у Новомиргороді. Фестиваль дитячої творчості та торт від міського голови.
2 червня 2017

Не затих дитячий гамір у Новомиргороді  після останніх дзвоників  - на центральній площі розгорнувся яскравий та веселий фестиваль дитячої творчості «Берег надій». Першого червня, його, вже вдруге поспіль скликав міський голова Ігор Забажан.

Дві години глядачі  насолоджувались  виступами кращих дитячих колективів та солістів міста.

Серед них – початківці і ті хто вже відомий за межами міста. Солісти міських та районних закладів культури. Вихованці кращих хореографів та музичних керівників Новомиргорода. І все це у національних кольорах та вишивках, щасливе і усміхнене майбутнє європейського Новомиргорода.

Міський голова Ігор Забажан нагородив усіх учасників фестивалю та їх керівників дипломами, а також солодкими призами.

А у фіналі дійства, юних артистів та всіх присутніх на площі дітей, Ігор Валерійович  запросив у "Країну солодких мрій", де у великій компанії малечі особисто розрізав великого торта.

Торт мав промовисту та показову назву  "З любов'ю, дітям, від міського голови".

Адже міська влада, очільник громади та партнери міської ради з соціально-відповідального бізнесу вже не один рік доводять громаді не словом а ділом, що  майбутнє Новомиргорода, його діти і молодь, перебувають під опікою потужної та уважної команди.

Свято було яскравим,  діти - щасливими, а організатори задоволені від того, що подарували їм це свято!!!.