У Новомиргороді встановлюють “лежачі поліцейські” – реалізуються заходи “Безпечне місто” програми міського голови Ігора Забажана
1 червня 2017

В рамках програми "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" розпочато роботи по улаштуванню пішохідних переходів із застосуванням перешкод типу "лежачий поліцейський".

Всього в цьому році заплановано обладнати 7 пішохідних переходів: по вулиці Євгенія Присяжного, ( біля ДНЗ "Теремок"), по вулиці Соборності, (біля  поліклінічного відділення, загальноосвітньої  школи №3, перехрестя біля магазину АТБ та біля  ДНЗ "Волошка"), по вулиці Іллінській, ( біля ДНЗ "Сонечко").

У північній частині міста стануть безпечнішим для пішоходів перехрестя в районі Златопільської гімназії та загальноосвітньої школи №1.

Наразі, бригада із благоустрою міської ради монтує пристрої на вулиці Євгенія Присяжного та на перехресті по вулиці Соборності.

Пішохідні переходи, окрім "лежачих поліцейських", буде обладнано відповідними дорожніми знаками та сигнальними світлофорами, у повній відповідності до вимог законодавства.