У Новомиргороді стартував сезон ремонту доріг, з найскладнішого відрізку – вулиці Залізничної
26 травня 2017

У терміни, які  озвучив на останній сесії міський голова Ігор Забажан, стартували ремонтні роботи на вулицях міста.

Після прибуття техніки підрядник розпочав з найскладнішої ділянки –  вулиці Залізничної, по якій йдуть транспортні потоки  до  елеватора, вантажного терміналу  ТОВ ВКФ «Велта» та залізничного вокзалу.

В цьому році, як і в минулому, капітальний та поточний ремонт асфальтобетонного покриття виконує ПП "Будсервіс КО" з міста Ватутіне Черкаської області.

Компанія  досить  непогано зарекомендувала себе в минулому році, у плані якості та технологічного забезпечення робіт. Має повний набір спеціальної техніки.

Найбільш потребуючими негайного ремонту у цьому році визнано вулиці та їх відрізки:  вже згадану вулицю Залізничну, вулицю Перемоги (у напрямку залізничного вокзалу), автодорогу Т-24-01( пролягає по  вулицям: Соборності, Миколи Зерова (кол. Луначарського), Транспортній, Бродських (кол. Комсомольська).

А також вулиці: Маяковського, Григорія Тайга (кол. К.Лібкнехта), Андрія Гурічева, Євгенія Присяжного, Ільїнську (кол. Жовтнева).