Актуальні питання виконавчого комітету міської ради.
25 травня 2017

Відповідно до рішень виконкому Новомиргородської міської ради від 12 лютого 2016 року “Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги на лікування громадянам, які проживаються на території Новомиргородської міської ради” та від 27 квітня 2017 року № 126 “Про нову редакцію додатку № 2 рішення виконавчого комітету від 12 лютого 2016 року № 16” надається разова грошова допомога громадянам, які  проживають на території міської ради. За наявності онкологічного захворювання і інсульту або необхідності трансплантації і ендопротезування надається грошова допомога у розмірі 1500 грн. Громадянам, які потребують оперативного втручання   надається грошова допомога у розмірі 1000 грн.  Грошова допомога надається за наявності:

- копія довідки лікувальної установи  (направлення на стаціонарне лікування;копії виписних епікризів зі стаціонарів про захворювання, за яким передбачається лікування  клопотання лікувальної установи);
 - копія паспорта або копія свідоцтва про народження дитини;
 - копія ідентифікаційного коду;
 - акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника;
  - довідка про склад сім’ї заявника;
 - довідки про доходи заявника та членів його сім’ї, які проживають разом з
   заявником та ведуть спільне господарство,;
 - номер особового розрахункового рахунку та реквізити банку, для
   перерахування одноразової грошової допомоги.

Грошова допомога при відсутності коштів на лікування по життєво-важливих показаннях може надаватися громадянам міста, якщо середньомісячний сукупний доход на одного члена сім’ї за три місяці,  які передують місяцю звернення за допомогою, не перевищує три прожиткових мінімумів на одну особу в розрахунку на місяць на момент звернення.

Відповідно до рішення виконкому Новомиргородської міської ради від  24 травня  2017 року № 161 “Про погодження тарифу на вартість проїзду у міському пасажирському транспорті, що працює в режимі маршрутного таксі”  з 01 червня 2017 року вартість проїзду вищезазначеному транспорті становитиме - 4 грн.

Телефон для довідок 4-29-94.