У Новомиргороді міський голова Ігор Забажан планує нарешті вирішити проблему відсутності тротуарів
25 травня 2017

Своїми планами на цей рік щодо вирішення давно застарілої проблеми відсутності сучасних тротуарів ділиться Ігор Забажан на своїй сторінці у Facebook.

Як передбачено у авторській програмі мера - "Зробимо разом Новомиргород європейським містом",  буде продовжено будівництво тротуару по вулиці Євгенія Присяжного (колишня К.Маркса). Роботи на даному відрізку, що стартували у жовтні минулого року, вже йдуть. Підрядник завозить бруківку та підсипні матеріали.

Всього ж,  у цьому році, у Новомиргороді мають наміри увести  в експлуатацію близько 1,0 тисячі квадратних метрів тротуарів з бруківки у центральній частині міста.

Такі ж об'єми  будівництва заплановані  у північній частині – Златополі.

Окрім цього, один з важливих пішохідних маршрутів – відрізок, що сполучає  Златополь з центром міста, теж буде реконструйовано.