У Новомиргороді в розпалі реконструкція центрального парку – настала черга ландшафтних дизайнерів
19 травня 2017

Реконструкція проходить у послідовності, яку озвучив міський голова Ігор Забажан на останній сесії ради.

Після земляних робіт настала черга  фахівців з озеленення та ландшафтного дизайну. Доставлено перші саджанці, які відразу ж почали розміщувати на визначених для посадки місцях. Це вічнозелені породи дерев. Вперше на території міста висаджуються саджанці віком до 10 років із закритою кореневою системою – в грудці. А потенційний строк, протягом якого може радувати наших нащадків ялина колюча блакитна (на фото) – до 400 років.

Дизайнери не розкривають повністю задум, але поділилися головними засадами  на яких буде створено майбутній центральний парк Новомиргорода.

Територія повинна бути добре освітлена, з раціонально спланованими тротуарними доріжками.

По краю доріжок повинні бути присутні клумби з невеликих дерев або квітів, що теж добре освітлюються.

Гармонія між деревами  та іншими елементами парку понад усе.

Парк повинен бути живим, а не тихим і похмурим. Для отримання «живого» ефекту використають фонтани, водойми, які  звуками водяних струменів створять приємну атмосферу по всій ділянці.

Роботи здійснюються за підтримки надійних партнерів міської ради – ВКФ «Велта» та ПСП «Бирзулове».