Відбулося урочисте відкриття нової скульптурної композиції меморіалу новомиргородцям, що загинули в Афганістані.
15 травня 2017

Постамент у вигляді  постатті воїна, що виривається  з надмогильного каменю, на якому рельєфно сформовані цифри 1979 – 1989,  поповнив меморіальний комплекс, що знаходиться у Новомиргороді. Ініцаторами виступила спілка воїнів – інтернаціоналістів. Практичну підтримку у процесі монтажу організував міський голова Ігор Забажан.

Авторський задум скульптора замінив раніш встановлену плиту з прізвищами  земляків, що загинули Афганістані.

Міська влада у свій час розбила на території меморіалу сквер та встановила капличку Архангелу Михаїлу, що вважається захисником воїнів.

В урочистому відкритті взяли участь представники міської  ради, громадськість,  воїни -інтернаціоналісти з  району та області.