Міська рада активно розпочинає роботи по реалізації цьогорічних планів розвитку території
12 травня 2017

Під час відкриття чотирнадцятої сесії міської ради 12 травня міський голова  Ігор Забажан повідомив депутатів про початок активної реалізації затверджених на 2017 рік планів розвитку території.

Після завершення монтажних робіт на ділянках вуличного освітлення у житловому масиві “Хутір” підрозділ з благоустрою перейшов  до наступного об'єкту.

За допомогою бурильно-кранової машини БКМ-2М, орендованої у Новомиргородського РЕМу проводиться встановлення десяти опор лінії освітлення на прибудинкових територіях  багатоповерхівок:  по вулиці Є.Присяжного, №10, по вулиці Соборності, №94, вулиці Г.Тайга, №4 та вулиці Маяковського, №18/8.Також планується встановлення 12 опор у селі Бирзулове.

Підключення ліній відбудеться після узгодження організаційних питань з енергетиками.

З понеділка до міста прибуватиме техніка підрядника, що ремонтуватиме дороги.

Також незабаром буде продовжено укладання тротуарної плитки на вулиці Євгенія Присяжного.

Орієнтовно з 15 травня підрядник розпочне планувальні роботи у центральному парку, де вже викорчували старі аварійні  насадження. Після цього будуть висаджуватись вічно зелені дерева, біля трьох метрів заввишки, вирощені у контейнерах та розбиватись мережа доріжок з плитковим покриттям.

Загалом асортимент нових  зелених насаджень  передбачає близько 20 порід.

Для вирішення проблеми охорони  вартісного майна  буде встановлено новітню ситему відеоспостереження, що охопить не тільки територію парку, а й увесь сектор пішохідної зони по вулиці Соборності.