У Новомиргороді відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам'яті та примирення
8 травня 2017

8 травня, біля братської могили у північній частині Новомиргорода відбувся мітинг- реквієм присвячений Дню пам'яті та примирення.

Після покладення вінків урочисту частину  відкрив міський голова Ігор Забажан. У зверненні до присутніх громадян, учнів навчальних закладів міста та ветеранів, очільник громади висловив подяку старшому поколінню за звитягу та пожертву, проявлені під час Другої світової війни.

“Сьогодні ми будуємо  майбутнє демократичної і мирної України, дбаємо про європейську перспективу нашого міста. Але все це було б              неможливим без героїзму і ратної звитяги старшого покоління у найтрагічнішій  битві за усю історію людства” – зазначив у вступному слові Ігор Валерійович.

Присутні вшанували жертв та  полеглих героїв хвилиною мовчання.

У виконанні учасників художньої самодіяльності та учнів  прозвучали відомі пісенні та віршовані твори на військову тематику.

Цього ж дня міський голова особисто вручав ветеранам та учасникам війни, що проживають на території ради, святкові продуктові набори.