Міський голова дав старт початку реконструкції центрального парку Новомиргорода
21 квітня 2017

Квітнева зима не стала на заваді початку нового масштабного проекту, що разом з  оновленою  центральною площею, покликаний кардинально змінити на краще обличчя міста.

21 квітня  на території центрального міського парку  почала працювати техніка – екскаватор викорчовує дикорослі чагарники та розчищає територію від старих пеньків.

Про головні аспекти процесу реконструкції докладно  розповів міський голова Ігор Забажан під час презентації чергового етапу Програми розвитку території громади на 2017 рік.

За словами Ігора Валерійовича, у результаті планується отримати сучасну паркову  зону, що передбачатиме різноманітні майданчики для розваг та відпочинку молоді, дітей, громадян похилого віку.

У намірах міської влади та її  партнерів з соціально відповідального бізнесу протягом декількох років створити зразок абсолютно нового, як для Новомиргорода, підходу до формування паркового простору, де окремі природні та рукотворні елементи оздоблення  будуть гармонічно поєднані на  підставі загального предметно-просторового плану-сценарію.

Вперше парк буде будуватись по попередньо розробленому проекту, з залученням досвідчених фахівців з ланшафтного дизайну.

Керівнику коммунального підприємства НМІМ дано доручення розробити систему зрошення та забезпечення водою фонтанів, які передбачені проектом.