Гранти

Реалізовані проекти

Протягом 2014-2015 років за сприяння ГО «Ресурсно-інвестиційний центр розвитку громад «Територія успіху», координатором якого є Ігор Забажан, реалізовано 10 міжнародних проектів:

Гранти Посольства Федеративної Республіки Німеччини

  1. «Покращення надання медичних послуг шляхом створення центру практики сімейної медицини в с. Оситняжка ( замінено вікна на металопластикові, змонтовано нову котельню та систему опалення). Вартість проекту - 249,3 тис.грн., з яких кошти ФРН- 199,3 тис. грн.
  2. «Завершення заміни вікон у Канізькій загальноосвітній школі» (замінено старі вікна на металопластикові енергозберігаючі). Вартість проекту - 113,3 тис.грн., з яких кошти ФРН – 58,0 тис. грн.
  3. «Поліпшення умов проживання одиноких громадян похилого віку Панчівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування» (придбано багатофункціональні ліжка). Вартість проекту – 93,5 тис.грн., з яких кошти ФРН – 38,5 тис.грн.
  4. «Створення та організація діяльності тренажерного залу для молоді у Златопільській гімназії м.Новомиргорода» (закуплено спортивні тренажери та обладнання). Вартість проекту – 88,2 тис.грн., з яких кошти ФРН – 66,6 тис.грн.
  5. «Покращення умов роботи дитячого садка с.Листопадове» (змонтовано нову котельню, реконструйовано внутрішню систему опалення, утеплено горище). Вартість проекту – 100,1 тис.грн., з яких кошти ФРН – 80,0 тис.грн.

Гранти ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду:

  1. «Інноваційні енергоефективні заходи в школі та дитячому садку с.Панчеве» ( будівництво піролізних котелень). Вартість проектів - 670,0 тис.грн. , з яких кошти ПРООН – 269,1 тис.грн.
  2. «Інноваційні енергоефективні заходи в навчально-виховному комплексі с.Тишківка» (будівництво піролізної котельні). Вартість проекту – 410,2 тис.грн., з яких кошти ПРООН - 170,9 тис. грн.

Гранти Посольства Японії в Україні (Проект «Кусаноне»):

  1. «Покращення умов навчання учнів у Златопільській гімназії м.Новомиргорода» (відремонтовано фасад, покрівлю, встановлено металопластикові двері і вікна, закуплено шкільні меблі та обладнання). Вартість проекту – 1,1 млн.грн., з яких 907,8 тис.грн. - кошти Посольства Японії.
  2. «Покращення умов навчання у Канізькій школі» (реконструкція системи водопостачання та водовідведення, ремонт внутрішніх туалетів та душових). Вартість проекту – 574,8 тис.грн., з яких кошти Посольства Японії – 479,0 тис.грн.

Проекти в розробці

Впровадження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в напрямку енергоефективності та енергозбереження на території Йосипівської, Листопадівської сільських рад (будівництво котелень на альтернативних видах палива в загальноосвітніх закладах), Петроострівської та Коробчинської сільських рад (заміна вікон та дверей на металопластикові енергозберігаючі в загальноосвітніх закладах).

Створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на території Туріянської та Канізької сільських рад.

keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down